توافقنامه استفاده کاربر از سرویس ما

لطفاً قبل از نصب یا استفاده از این محصول ، این توافق نامه را با دقت بخوانید.

اگر با کلیه شرایط این توافقنامه موافق هستید ، با زدن کادر یا کلیک بر روی دکمه تأیید  استفاده از این سرویس تحت وب با عنوان وداگرام را پذیرفته اید و شما با تمام شرایط این توافق نامه موافقت می کنید. همچنین ، با ثبت نام، نصب، استفاده و یا کپی کردن این برنامه وب، شما قبول می کنید و موافقت می کنید که مطابق با شرایط این توافقنامه مجوز کاربر نهایی باشد، شما با تمام شرایط این توافق نامه موافقت می کنید. اگر با همه این شرایط موافق نیستید ، کادر را علامت نزنید یا بر روی دکمه کلیک کنید و / یا از برنامه وب استفاده نکنید ، از آن کپی یا نصب کنید و برنامه وب را از همه سرورهای خود که خود دارید یا کنترل می کنید حذف کنید.

*توجه: وداگرام یک نرم افزار آنلاین مدیریت شبکه های اجتماعی می باشد.

توجه: با استفاده از این اسکریپت ، ما از API رسمی رسانه اجتماعی (اینستاگرام، فیس بوک، توییتر و غیره) استفاده می کنیم که در مرکز توسعه دهنده موجود است. به همین دلیل این سایت به API رسانه اجتماعی (فیس بوک ، اینستاگرام ، توییتر و غیره) بستگی دارد. بنابراین، اگر آنها تغییراتی اساسی در سمت خود ایجاد کنند، ما مسئول نیستیم. ما همچنین تضمین نمی کنیم که سازگاری برنامه و سایت وداگرام با API آنها برای همیشه باقی بماند. اگرچه همیشه سعی می کنیم آخرین نسخه اسکریپت را در اسرع وقت به روز کنیم. ما برای همه مشکلاتی که از API رسانه های اجتماعی (فیس بوک ، اینستاگرام ، توییتر و غیره) ناشی می شود، هیچ گونه بازپرداختی ارائه نمی دهیم.


1- وداگرام تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است، تحت هیچ شرایطی به صفحاتی که قوانین ایران را نقض کنند خدمات ارایه نخواهد داد و در صورت مشاهده بلافاصله اکانت از نرم افزار دیجیتال مارکتیگ و مدیریت شبکه اجتماعی وداگرام حذف خواهد شد.

2- مدیریت خودکار شبکه اجتماعی وداگرام یک مجموعه جدایی از اینستاگرام است به همین دلیل هیچ مسئولیتی در قبال تصمیمات و سیاست گزاری‌های اینستاگرام نمی پذیرد.

3- اینستاگرام استفاده از ربات را مورد قبول نمی داند، وداگرام هیچ مسئولیتی نسبت به بسته شدن اکانت ها قبول نمی کند، تنظیم سرعت در پنل توسط کاربر انجام می‌شود و کاربران باید ابتدا با سرعت پایین شروع کنند، البته تا بحال گزارشی مربوط به بسته شدن صفحه گزارش نشده است.

4- اینستاگرام ممکن است به دلیل محتوایی که در اکانتتان منتشر می کنید، اکانتتان را مسدود نماید و این مورد هیچ ارتباطی به استفاده از ربات نخواهد داشت و وداگرام درخصوص آن هیچ مسئولیتی را قبول نمی کند.

5- دستیار اینستاگرام وداگرام کاملا امن می باشد، امکان هک شدن اکانت ها در وداگرام وجود ندارد، برای بالابردن امنیت خود همیشه از آنتی ویروس و رمزهای ایمن و سخت استفاده کنید، مسئولیت نگهداری از رمز عبور شما بر عهده خودتان می باشد و رمز‌های ذخیره شده در سایت وداگرام کاملا کدگزاری شده هستند به نحوی که حتی کارشناسان وداگرام هم نمی‌توانند رمز عبور شما را ببینند.

6- کاربر ملزم به رعایت قوانین و توصیه های امنیتی داخل سایت از قبیل سرعت مناسب اکانت اینستاگرام، عدم فعالیت در اکانت در زمان فعالیت ربات می باشد.

* استفاده از دستیار اینستاگرام وداگرام به منزله‌‌ی قبول قوانین می باشد.

* در صورت بروز مشکل از سمت اینستاگرام کنار شما خواهیم بود ولی بدیهی است هیچ مسئولیتی نسبت به تصمیمات اینستاگرام قبول نخواهیم کرد.

اگر شرایط این توافق نامه را قبول نمی کنید به هیچ وجه از آن استفاده نکنید.